PODUSZKI

Producent poduszek

Fabryka Snu to uznany producent poduszek na rynku. Oferujemy poduszki różnej wielkości, z różnym rodzajem oraz wagą wypełnienia. Dzięki temu znajdziesz u nas produkt idealnie dopasowany do swoich potrzeb i upodobań. Wybór poduszki nie jest łatwym zadaniem - zależy od wielu czynników. Dlatego jako doświadczony producent podusze...

Producent poduszek

Fabryka Snu to uznany producent poduszek na rynku. Oferujemy poduszki różnej wielkości, z różnym rodzajem oraz wagą wypełnienia. Dzięki temu znajdziesz u nas produkt idealnie dopasowany do swoich potrzeb i upodobań. Wybór poduszki nie jest łatwym zadaniem - zależy od wielu czynników. Dlatego jako doświadczony producent poduszek dbamy o różnorodność oraz wysoki standard naszych artykułów.

Producent poduszek: powiedz nam jak śpisz, a powiemy ci… jaką poduszkę wybrać

Wybór odpowiednio dopasowanej poduszki to długotrwała inwestycja, od której zależy nie tylko komfort snu, ale również jego jakość. Jako producent poduszek doskonale o tym wiemy, dlatego staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Nie wszyscy z nich jednak wiedzą, że wybór poduszki może zależeć od… ulubionej pozycji do spania! Jeśli lubisz spać na brzuchu, odpowiednia dla ciebie będzie poduszka dość płaska i miękka, która zapobiegnie bólom kręgosłupa. Preferujesz pozycję na boku? Tylko stosunkowo twarda oraz wysoka poduszka zapewni właściwe podparcie głowy oraz karku. Z kolei dla miłośników snu na plecach najwłaściwsza będzie poduszka umiarkowanej wysokości - zapobiegnie bólom karku. Sprawdzony producent poduszek powinien oferować dostęp do różnych rodzajów poduszek tak, aby każdy znalazł wśród nich coś dla siebie.

Producent poduszek półpuchowych

W naszym sklepie oferujemy poduszki półpuchowe w różnych rozmiarach. Wypełnione są wkładem mieszanym - oprócz puchu znajduje się w nich również pierze. To produkty całkowicie naturalne i ekologiczne, jednak przed zakupem warto przetestować, czy nie występuje u nas uczulenie na pierz lub puch. Jako ceniony producent poduszek gwarantujemy, że nasze poduszki półpuchowe charakteryzuje kontrolowana elastyczność oraz trwałość pierwotnej wysokości przez długi czas. Poduszki półpuchowe są nieco cięższe od klasycznych poduszek puchowych, dlatego zapewniają stabilne oparcie głowy oraz szyi. Ponadto, producent poduszek półpuchowych Fabryka Snu gwarantuje:
• całkowicie naturalne wypełnienie
• dopasowanie się produktu do budowy i wagi głowy
• uczucie przyjemnej miękkości
• swobodny przepływ powietrza, odprowadzanie wilgoci i zatrzymywanie ciepła.

Producent poduszek silikonowych

Dla wszystkich tych, którzy z jakiegoś powodu nie chcą lub nie mogą korzystać z poduszek półpuchowych o mieszanym wypełnieniu, producent poduszek Fabryka Snu oferuje gamę produktów z wypełnieniem silikonowym. Poduszki silikonowe to innowacyjny i nowoczesny produkt na rynku, stanowiący dla alergików idealny zamiennik poduszek puchowych i półpuchowych. Wyróżnia je znaczna sprężystość oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne. Jako producent poduszek z wypełnieniem syntetycznym zapewniamy, że zachowają one swój pierwotny wygląd na długo, niezależnie od ekspozycji na światło lub czynniki chemiczne. Bez obaw możesz je prać w pralce, stosując się do wskazań widocznych na metce produktu. Fabryka Snu to zaufany producent poduszek silikonowych - oferujemy je nie tylko w atrakcyjnej formie o niepowtarzalnych właściwościach ale i w przystępnej cenie.

Więcej

PODUSZKI Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów