KOŁDRY

Producent kołder

Czy wiesz, że statystycznie aż ⅓ życia przeznaczamy na sen? Warto więc zadbać o to, aby był nie tylko fizjologicznym obowiązkiem, ale i przyjemnością. Z pewnością pomoże w tym wybór odpowiedniej kołdry - takiej która będzie przyjemna dla skóry, zimą otuli potrzebnym ciepłem, a latem odizoluje od ciężkiego, gorącego powietrza. Ja...

Producent kołder

Czy wiesz, że statystycznie aż ⅓ życia przeznaczamy na sen? Warto więc zadbać o to, aby był nie tylko fizjologicznym obowiązkiem, ale i przyjemnością. Z pewnością pomoże w tym wybór odpowiedniej kołdry - takiej która będzie przyjemna dla skóry, zimą otuli potrzebnym ciepłem, a latem odizoluje od ciężkiego, gorącego powietrza. Jako producent kołder zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest, aby twoja kołdra była gotowa na każde warunki. Proponujemy duży wybór tego elementu pościeli, zapewniając różnorodność oferty pod kątem nie tylko rozmiarów czy kolorów, ale również wagi i materiału wypełniającego. W naszym sklepie znajdziesz:
• kołdry puchowe i półpuchowe
• kołdry z owczej wełny
• kołdry z anilany
• kołdry silikonowe.

Producent kołder - wyjątkowa owcza wełna

Jako zaufany producent kołder oferujemy wyjątkowe kołdry z owczej wełny. Naturalna owcza wełna wykazuje silne właściwości prozdrowotne, a kołdra nią wypełniona nadaje się na każdą porę roku. Zimą zapewnia odpowiedni poziom ciepła, jednocześnie nie przegrzewając ciała, a latem dba o zachowanie optymalnej temperatury ciała. Dzieje się tak dzięki jej higroskopijności oraz bardzo elastycznym włóknom, które zapewniają właściwy obieg powietrza. Ponadto, wełna owcza jest przyjemnie miękka w dotyku, a jednocześnie niezwykle odporna na zniszczenia mechaniczne i bardzo sprężysta. Producent kołder Fabryka Snu sprzedaje wysokiej jakości kołdry z naturalnej owczej wełny, które gwarantują spokojny i przyjemny sen przez cały rok.

Producent kołder - puch i półpuch

W naszym sklepie znajdziesz również pierwszej klasy naturalne, ekologiczne kołdry puchowe i półpuchowe. Można ich używać przez cały rok. Producent kołder Fabryka Snu gwarantuje, że dostępne w sklepie kołdry wypełnione puchem oraz mieszanką puchu i pierza:
• są miękkie, przyjemne dla ciała i jednocześnie sprężyste
• skutecznie chronią przed chłodem
• odprowadzają wilgoć i pozwalają skórze oddychać
• są trwałe i wytrzymałe
• są w 100% naturalne i ekologiczne.
Poszycie naszych kołder puchowych i półpuchowych wykonano z wysokiej jakości bawełny. Co więcej, jako producent kołder zapewniamy, że wypełnienie jest w pełni bezpieczne - przed włożeniem zostało poddane wszelkim niezbędnym, standardowym procedurom oczyszczania i odpylania.

Producent kołder - kołdry dla alergików

Jesteś alergikiem i nie wyobrażasz sobie spać pod puchową, półpuchową czy wełnianą kołdrą? Mamy coś dla ciebie! Oferujemy kołdry silikonowe oraz wypełnione anilaną, które nie uczulają. Wypełnienia te należą do tzw. wypełnień syntetycznych. Charakteryzują się lekkością, delikatnością, a także wysokimi właściwościami izolacyjno-wentylacyjnymi. Producent kołder Fabryka Snu to producent wysokogatunkowych hipoalergicznych kołder, które sprawiają, że sen jest nie tylko przyjemny, ale również zdrowszy - chronią przed osadzaniem się na powierzchni kołdry roztoczy oraz bakterii. Kołdry dla alergików dostępne w naszym sklepie są łatwe w utrzymaniu, a przy tym bardzo wygodne w użyciu. Fabryka Snu to zaufany producent kołder silikonowych i anilanowych. Wybierz nasze produkty i nie pozwól, by skłonności alergiczne zepsuły twój sen!

Więcej

KOŁDRY Jest 15 produktów.

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów